Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 35

Θέμα: Λογαριασμοί πολλών παικτών (Dual accounts)

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή Λογαριασμοί πολλών παικτών (Dual accounts)

Χαἰρετε,

από αυτήν την στιγμή, όσοι παίκτες ψάχνουν άλλους παίκτες να παίζουν μαζί σε έναν λογαριασμό, σε κάποιον server, μπορούν να εκδηλώνουν το ενδιαφέρον τους εδώ.

Δεν θα γίνονται συζητήσεις όπως "ποιος είσαι; Σε ποιον server έπαιζες; Είσαι φάρμα;;". Όποιος ενδιαφέρεται να παίξει με τον παίκτη που έχει εκδηλώσει το ενδιαφέρον του για dual η triplle ή οτιδήποτε, λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνεί μαζί του με Προσωπικό μήνυμα.

Τέλος αν ανοιχτεί παρόμοιο θέμα σε οποιοδήποτε άλλο σημείο του φόρουμ θα διαγράφεται.

Φιλικά,
    ixydakis
    Greek Community Manager
    Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Hello everyone.

-We are play in Poland speed server

-We are looking for a fellow experienced dual to join our team to make a top notch a/c [ ONLY SERIOUS APPLICANTS ].

-We're 2 players who have played 2 rounds together.

-We play for romans.

-We are active.

-We are looking for someone who can play night time of UK ; preferably someone from USA / Canada / Australia or another country.

Write me a msg. here on the forums,email - edgaras9999@gmail.com , or add me up on skype - edgaars9999

Προεπιλογή νεος speed

επειδη αρχιζει ο καινουργιος speed και θελω να παρω τευτονες ψαχνω εναν γαλατη να με προστατευει και κυριως ψαχω ενα dual για πρωινες ωρες.οποιος ενδιαφερετε να μου στειλει pm.

KOINOKTIMOSINI
    Guest

Thumbs up

Ψαχνω συμπαικτη-κτρια , να μοιραστουμε τον χρονο χρησης του λογαριασμου μου , στον server1 ,
    ο οποιος φιλος-η , ενδιαφερεται , ας επικοινωνησει αμμεσα , μονο , μαζι μου .

Προεπιλογή I need a dual

Hello I need a dual, Im going to be playing teutons, I need someone who loves to raid ALOT. Im an American who is in -8 GMT time. I need someone to play while I sleep about 3 PM to 11 or 12 (+0 GMT)

Προεπιλογή triple/s5

Καλησπέρα
    είμαι στο top10 των κλεφτών και επιθετικός παίκτης στον s5
    επίσης ο λογαριασμός έχει defender
    ψάχνω δυο άτομα για triple account
    για ώρες το πρωί 8-2 και το βραδυ από 12 μέχρι 8
    τι πρέπει να έχεις:καλους τρόπους,να είσαι συνεργάσιμος,να βάζεις πολύ χρυσό,να έχεις σκύπε,να το πάρεις σοβαρά και πάνω από όλα και κυριότερο να ξέρεις πως να παίζεις με τεύτονες και να κανεις συνεχεια raids

οι ενδιαφερόμενοι απαντούν με pms

Προεπιλογή dual s5

επειδη τωρα αρχιζουν τα σχολεια ψαχνω καποιον να μπορει να παιξει το πρωι απο 8 εως 2.Δεν χρειαζετε να βαζει gold απλα να παιζει και να φαρμαρει.Μεχρι στιγμης εχω 10 μετταλια τα περρισοτερα στον σερβερ και θελω να συνεχισω ετσι αλλα αν δεν παιζει καποιος το πρωι ειναι αδυνατον.τωρα ειμαι στο τοπ10 των επιθετικων και των κλεφτων.Το ονομα του account ειναι sith empire.Οποιος ενδιαφερετε ας μου στειελει μυνημα η το skype του.

Προεπιλογή

Παιζω στον com8 ως τευτονας δεν ειμαι φαρμα και ψαχνω συμπαικτη!
    Server 4:Linkin

Συμμαχία s4:O-N|L|A±

crist
    Guest

Προεπιλογή

Καλησπέρα, ψάχνω συμπαίχτη στο σ3 , εχω λογαρισμο με 10 χωρια θεση περιπου 200 ρωμαιους με 15αρι και καλο στρατο .

Προεπιλογή

Καλησπέρα σας , ψαχνω έναν έμπειρο παίχτη να παίξουμε μαζί το account που έχω στο σπιντ. ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ : Είναι ρωμαιος , έχει 20 χωρία κατάταξή γύρο στα 100, 15αρι πρωτεύουσα με τα επίπεδά υλών ψηλά, ο τρόπος το παιχνιδιού ειναι αμυντικός , πολυ καλος στρατός σχεδόν άριστος τα χωρία είναι ψηλά στο χαρτη δεν ειναι εκεί κάνεις πάρα σύμμαχη απο την αρχη του παιχνιδιού δεν δέχτηκα καμία επίθεσή , συμμαχία δεν αναφέρω για δίφορους λογούς. ΑΠΑΙΤΗΣΗΣ: Να είναι έμπειρος , να μπαίνει αρκετά στο λογαριασμό να υπακούει κάποια πράγματά που θα του πω , όσο για το θέμα του χρυσού θα δούμε τη θα κάνουμε εξαλου έχει πολλά μέσα. Οποίος ενδιαφέρετε ας στείλει προσωπικό μηνημα ακούω μονό σοβαρές πρότασής

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Μετάλλια Βετεράνων Παικτών
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-14, 16:18
  2. Μετάλλια βετεράνων παικτών
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-12-12, 10:25
  3. multi-accounts
    By costis91 in forum Γενικά