Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Κόσμος 19

Προεπιλογή Κόσμος 19

ΓΙΑ ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΞΗΓΗΜΕΝΟΙ

Λοιπον για να'μαστε ξηγημενοι
    αλλά και για να λεμε και τα σωστα πραγματα
    και πανω απο ολα την αληθεια..

Βρεθήκαμε απο κατω στο σερβερ
    που θα επρεπε να κερδισουμε ευκολα αλλα χανουμε
    ομως απο απατεωνιές.. Δυστηχως πιστεψε ενας ηλιθιος οτι δεν εχει λογαριασμο στον 19 και την εμπιστευτικη με αποτελεσμα να διαλυση μια συμμαχια.
    Θεωρω πως τετοιου ειδους ατομα χωρις μπεσα δεν θα επρεπε καν να παιζουν.
    Αλλα τι παραπάνω
    να περιμένεις απο γυναίκα αρχηγό
    συμμαχίας
    που σε παλαιότερο server μπήκε σε λογαριασμό
    δηθεν spy απο την συμμαχία
    και του ξοδεψε ολο το χρυσο σε
    καλλιτεχνήματα.
    ο οποιος ηταν μεροκαματιαρης και παρολα αυτα εβαλε χρυσο για να παιζει.. Που να ηξερε οτι αυτη η συγκεκριμενη ηταν τοσο καθικι.. Και το χειροτερο παιζει και σε ξενους server , μας κανει και διεθνως ρεζιλι.. σε καποιον ιταλικο.
    Για το παρών server και για το
    χωριο κάπου στην ζεστή ύπειρο σε μια 50αρα
    περιοχή για το πως στύθηκε μην μιλήσω..

Είναι λογικό λοιπόν να ξεφτιλίζεται
    ενας σερβερ.. Οταν παιζουν τετοιου
    επιπεδου ανθρωποι..

Παραπάνω πληροφορίες στο REZILI123

Νοone/Barbarossa

Προεπιλογή

Για να είμαστε εξηγημένοι!!!

Δεν μπορείς να λές οτι χάνεις ενα σερβερ απο απατεωνιές όταν τόσοι ανθρωποι της συμμαχίας μου εχουν κοπιάσει, ξενυχτήσει, ξοδεψει χρυσο με σκοπό την κατάκτηση του σερβερ!!! Ο σερβερ κριθηκε στην περιοχή Καθάργκο. Ηταν μια καθαρή μάχη την οποία κ χάσατε. Αιφνιδιαστήκατε απο την εμφανιση του χωριού μας μες το κεντρο της αποικίας σας, αιφνιδιαστήκατε κ απο της αντοχες του χωριου αυτου όπως και απο τη λειτουργικότητα του που μας βοήθησε σε μεγάλο βαθμο! Δεν εφτανε ομως μονο αυτό!! Στελνατε παιχτες με σκοπο την κατακτηση της περιοχής κ εμεις το ίδιο!! Μόνο που εσεις ξεμεινατε απο παιχτες κ μεινατε μονο με κωδικους λογαριασμών ενω εμείς στελναμε κανονικους παιχτες να ενισχύσουν την περιοχη!! Έτσι την κερδισαμε την περιοχη και ενας νοημων παιχτης καταλαβαίνει τι λέω!! Μετα βέβαια σας επιασε η εσωστρέφεια και η γκρίνια και εκει ξεκινησατε να χανετε τον σερβερ. Παιχτες σας προς τιμην τους που διεγραψαν μετα την μάχη Καθαργκο κ μετα τον τσακωμο σας με τον αναστηθηκα μας έδιναν συγχαρητηρια για την νικη μας!! Καθαρά κ μπεσαλίδικα!! Ο αναστηθηκα τα εριξε σε εσας κ εσεις στον αναστηθηκα με σκοπο να δικαιολογησετε την ηττα του σερβερ! Θα σας προτεινα λοιπον αυτο το ρεζιλικι τυπου μου φταει αυτο κ μου φταει εκεινο να το σταματησετε. Σας πηγαν η αλήθεια ειναι στραβα τα πραγματα αλλα εχετε μέρος ευθυνης κ εσεις!!! Εσεις διαλεξατε τον αρχηγο!! Τοσα ατομα κ δεν τον πηρατε χαμπαρι εξ αρχης να τον διώξετε!!! Αν κερδίζατε στην Καθαργκο θα λέγατε τα ίδια??? Ποιος φταίει γι αυτο!!! Εμεις πως τον ξέραμε?? Ο καλυτερος μας σύμμαχος ηταν! Κανεις δεν τον γουσταρε κ ερχονταν ολοι με το μέρος μας!! Οσο για τα παραπάνω επουδενει δεν τα επικροτω, οπως κ εσεις συμφωνω οτι ειναι μόνο ρεζιλικια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι γι αυτο τον λόγο χανετε τον σερβερ!! Ελπιζω να βρειτε μπεσα να το παραδεχτείτε!! Επίσης αυτος ο ηλιθιος που λέτε γιατι κρατούσε-μοιραζε λογαριασμους???? Για να ενισχύσει την συμμαχία σας μήπως? Τοτε λένε οποιος μπερδευετε με τα σκατα πεφτει ο ίδιος μεσα!! Αυτα γιατι κ εγω ποιο γελοιο μυνημα απο το παραπάνω δεν εχω δεί!!! ''Πληροφορίες στο REZILI123'' ΕΛΕΟς ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ!! Δωσε εγκυκλιο κ στα κεπ να εχουμε ευκολη πρόσβαση!!

Γιώργος - KlainMain

Προεπιλογή

ομολογω οτι ειχα μια αποχη 3 χρονων απο το τραβιαν, και μου ελλειψαν τετοιου ειδους αψιμαχιες στο φορουμ..
    οποτε θα σας πω κι εγω την αποψη μου...

Τι χρειαζόμαστε:
    1/2 κιλό αλεύρι σκληρό
    1/2 κιλό σιμιγδάλι ψιλό
    Λίγο αλάτι
    Γάλα όσο πάρει (για γλυκό τραχανά) ή
    Γιαούρτι πρόβειο όσο πάρει (για ξινό τραχανά)

Ζυμώνετε τα υλικά ώστε να γίνει μία καλή ζύμη που να μήν κολλάει.
    Αφήνετε τα πιτάκια σε μία επιφάνεια καλυμμένα με τούλι να στεγνώσουν. (Μπορεί να πάρει 2-3 ημέρες αλλάζοντας πλευρά στα πιτάκια). Κόβετε κομμάτια από τη ζύμη και κάνετε μικρά πιτάκια
    Όταν στεγνώσουν (όχι τελείως γιατί αν είναι σκληρά δεν θα τρίβονται) τα περνάτε από το multi για να τριφτεί (το μέγεθος του τραχανά εξαρτάται από το γούστο του κάθε ενός).
    Αφήνετε για μία ημέρα τριμμένο τον τραχανα να στεγνώσει τελείως (πάντα καλυμμένος με τούλι). Μετά μπορείτε να αποθηκεύσετε σε υφασμάτινη σακούλα σε στεγνό μέρος ή σε τάπερ στο ψυγείο.
    Μπορείτε να φάτε τον τραχανά με ντομάτα, με γάλα ή και σκέτο με δυόσμο. Είναι πολύ νόστιμος επίσης με φέτα.

τωρα θα μου πειτε προς τι η συνταγη για τον τραχανα; και απαντω: Γιατι καλα μου αγορια ,οταν αφηνεις τον αναστηθηκα , που τον ξερει ο κοσμος ολος χρονια τωρα, να σας κανει σουρδουμουρδου, και λετε οτι μια γυναικα σας κοροιδεψε, τοτε καλυτερα να αφησετε το τραβιαν και να ασχοληθειτε με τραχανα, ενναλακτικα και με βελονακι

Προεπιλογή

Ο σερβερ τελειωνει σε λιγες ωρες οι νικητες εχουν ηδη αναδειχθει, και εδω και λιγη ωρα εχει ξεκινησει ενας κατηφορος , απανθρωπιας, λιγοψυχιας , αμορφωσιας, ακοινωνισιας, ανοησιας πραγμα που συμβαινει σε καθε σερβερ απ τους ηττημενους, αλλα οχι σε τετοιο επιπεδο..

παραπεμπω στο μεχρι τωρα αναρτημενο προφιλ των ratm , ισως βρεθει καποιος λογικος να το κατεβασει..

Δεν εχουν κατι να αντιπαραθεσουν σε επιπεδο στρατηγικης η στρατων, και παραθετουν ενα μεμονομενο γεγονος που ειναι ΑΛΗΘΙΝΟ το παραδεχομαι, και δεν εχει να κανει με την τελικη εκβαση του παιγνιδιου..

Αντιθετα απο ατομα οπως ο Σπυρος, ο Βαγγελης και ο Γιαννης θα περιμενα παραπανω αξιοπρεπεια , γιατι ειμαι σιγουρος οτι δεν θα επεφταν τοσο χαμηλα.. ισως καποιο αλλο μελος απ αυτα που εμειναν πανω στην πικρα της ηττας εγραψε αυτα που εγραψε..

να ειστε καλα ολοι κι ευχομαι ολοψυχα και ολοθερμα σ αυτον που το εγραψε να μην βιωσει τα ιδια..

κωτσος

Παρόμοια Θέματα

1. Ανασκόπηση κόσμου 1
    By alekos in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-09-11, 14:30
  2. Κόσμος 4 / Περιοχή (+/-)
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 58
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-09, 09:06
  3. Κόσμος 4
    By Herakleios in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-09-09, 22:16
  4. συμμαχία κόσμος 1
    By nik13 in forum Αρχείο Server 1 (2)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-03-09, 23:27
  5. ένταξη σε συμμαχία - κόσμος 1
    By ixydakis in forum Αιτήσεις και παρουσιάσεις συμμαχιών - Κόσμος 1
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-08, 11:08

Δικαιώματα - Επιλογές