Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ

Το avatar του χρήστη escapecfu
    Περιοχή
    corfu

Προεπιλογή ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ

Απο αυριο πεμπτη 2/10 δημοσκοπησεις θα ανεβαινουν μονο κατοπιν συνεννοησης με τους mod η smod. Σε ολους τους αλλους σερβερ δεν επιτρεπονται οι δημοσκοπησεις απο τους παικτες αλλα μονο απο τους υπευθυνους .Παρολα αυτα η ομαδα του ελληνικου travian αποφασισε να μεινουν οι δημοσκοπησεις απλα να μπει αυτος ο ορος .Οποιαδηποτε δημοσκοπηση ανεβει χωρις αδεια δυστυχως θα διαγραφεται.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη escapecfu : 01-10-08 στις 16:58
    ΑΝ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ, ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ.............

azazararist
    Guest

Wink

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο escapecfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο αυριο πεμπτη 2/10 δημοσκοπησεις θα ανεβαινουν μονο κατοπιν συνεννοησης με τους mod η smod. Σε ολους τους αλλους σερβερ δεν επιτρεπονται οι δημοσκοπησεις απο τους παικτες αλλα μονο απο τους υπευθυνους .Παρολα αυτα η ομαδα του ελληνικου travian αποφασισε να μεινουν οι δημοσκοπησεις απλα να μπει αυτος ο ορος .Οποιαδηποτε δημοσκοπηση ανεβει χωρις αδεια δυστυχως θα διαγραφεται.
    Καλό θα ήταν,αγαπητέ escapecfu,να κάνατε οι υπεύθυνοι του φόρουμ μία δημοσκόπηση για το πόσοι θέλουν έναν νέο speed server!!!Εκεί να δείτε ρεκόρ...
    Α!και με την ευκαιρία...ΜΕΓΕΙΑ Ο s4!!!!!

Kwwstas
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο azazararist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλό θα ήταν,αγαπητέ escapecfu,να κάνατε οι υπεύθυνοι του φόρουμ μία δημοσκόπηση για το πόσοι θέλουν έναν νέο speed server!!!Εκεί να δείτε ρεκόρ...
    Α!και με την ευκαιρία...ΜΕΓΕΙΑ Ο s4!!!!!
    Συμφωνώ και εγώ. Ένας νέος speed server θα ήταν αρεστός από όλους.

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

Δεν πρόκειται να ανοίξει δευτερος speed server.

Γιατί ;

Διότι ο speed server τελειώνει γρήγορα....

Μην το ξανασυζητάτε αυτό το θέμα.

Προεπιλογή

Ναι παιδια σε καμμια χωρα δεν υπαρχει δευτερος speed αρα δεν υπαρχει περιπτωση να γινει εδω.

Angry

Eγω θελω να κανω δημοσκοπηση για το αν ο σερβερ 2 χρειαζετε 2 Multihunter γιατι σε οσες αποριες και αν ειχα ο μονοδικος Multihunter μου απαντουσε μετα απο 4 μερες.....ΕΛΕΟΣ!!!Και μια φορα που με ειχε κλειδοσει τοτε να δεις....δεν μου απαντουσε καθολου κε εξετιας του μου εκαναν ποσες επιθεσεις κε επεσα στην βαθμολογια....Πιστευω οτι εκεινο ηταν αδικο και οτι δεν επρεπε να γινει ετσι....

RuLeR
    Guest

Προεπιλογή

ΤΕΤΟΙΟΥ είδους δημοσκοπήσεις απαγορεύονται.

ΕΑΝ έχετε κάποιο πρόβλημα με τον ΜΗ , επικοινωνήστε στο admin@travian.gr

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RuLeR Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΕΤΟΙΟΥ είδους δημοσκοπήσεις απαγορεύονται.

ΕΑΝ έχετε κάποιο πρόβλημα με τον ΜΗ , επικοινωνήστε στο admin@travian.gr
    Ενταξει αφου δεν γινετε δεν φερνω αντιρηση, ΑΛΛΑ! Δεν μπορει να μπει λιγο βρε παιδακι μου να δει τα μυνηματα???Απο χθες το απογευμα στης 5 το εστειλα το μυνημα και ακομη να το διαβασει!!!Ασε που χανω και στρατο τωρα απο τις επιθεσεις που μου κανουνε!!!Τετια πραγματα πρεπει να τα διαβαζει πρωτα οπωσ τα κλειδωματα!Εχο πεσει απο τη βαθμολογια πολλη και επειδη αφτος δεν θελει να το διαβασει η βαριετε!!!Στο μυνημα απο χθες μου γραφει ακομα αδιαβαστο!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gorgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω θελω να κανω δημοσκοπηση για το αν ο σερβερ 2 χρειαζετε 2 Multihunter γιατι σε οσες αποριες και αν ειχα ο μονοδικος Multihunter μου απαντουσε μετα απο 4 μερες.....ΕΛΕΟΣ!!!Και μια φορα που με ειχε κλειδοσει τοτε να δεις....δεν μου απαντουσε καθολου κε εξετιας του μου εκαναν ποσες επιθεσεις κε επεσα στην βαθμολογια....Πιστευω οτι εκεινο ηταν αδικο και οτι δεν επρεπε να γινει ετσι....
    Οι ΜΗ ειναι παραπανω απο εναν σε καθε σερβερ,απλα μπαινουν απο εναν λογαριασμο..

Το avatar του χρήστη stam4ever
    Περιοχή
    KPHTH

Προεπιλογή

Αν είσαι κλειδωμένος τότε δεν μπορούν να σου κάνουν επίθεση. Πληροφοριακά πάντα. Επίσης σε ποιον πιστεύεις ότι θα πρέπει να πρωτοαπαντήσουν? Εκεί θα γίνετε χαμός και θα έχουν σε τόσους να απαντήσουν. Υπομονή λοιπόν. Και δεν νομίζω να φταίει ο Multihunter που πέφτεις στην κατάταξη.
    ||~ I wish I was a cloud! ~|~
    ~|~Cause clouds are the only things, that are free, white and not troublesome! ~|~

~ I was a dick with me 56 ~ ~Zearle - Hackers and Crackers~

Εκουζουλάθηκα μπρεεεεε....

Δικαιώματα - Επιλογές