Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: 8-) μμμ μόνο δημοπρασίες ;+ παντελόνια

Το avatar του χρήστη Teos
    Περιοχή
    Παντού

Exclamation 8-) μμμ μόνο δημοπρασίες ;+ παντελόνια

1
    δεν είναι λίγο αστείο να καθόμαστε να πάει τα τελευταία 3 δευτερόλοπτα για να βάλουμε την μεγαλύτερα προσφορά;
    εγώ προτείνω μια αγορά την οποία θα παταμε ένα κουμπί που θα πηγαίνουμε εκεί και θα <<άπειρο στοκ>>
    και θα λέει ο πχ
    αγορά 0-3 lvl
    0 lvl θα έχει μόνο αλοιφές -3lvl γάντια με 20 δύναμη ψιλά δηλαδή και όμως να μείνουν οι δημοπρασίες
    (όταν λέω 2lvl πχ ενοοώ ότι Ο/Η ΗΡΩΑΣ-ΙΔΑ είναι 2lvl και όσο ανεβαίνει ο ήρωας θα ξεκλειδώνει 1-2 αντικείμενα) (σημαντικό στο αρχάριο μαγαζί λέω το 0-5-6-7lvl οι τιμές δεν θα πρέπει να είναι μεγάλες και τα όπλα δεν θα σούπερ σαν τις δημοπρασίες με 500+ δύναμη)
    σκέφτικα μερικά ονόματα
    πρώτα γάντια μείον 1 φθορα όνομα γάντια του χωριάτη
    χιτώνας του χωριάτη/τσοπάνη 5μαχητική δύναμη πες τώρα το σκέφτομαι ακομα αλλά και(<-->
    2(<--->)μια ίσως σημαντική αλαγή στην εμφάνιση του ήρωα είναι ή πρόσθεση των παντελονιών,και ίσως φουστανιών για τις ηρωϊδες

Λοιπόν τι λέτε;
    (ξέρω ότι προτρέχω λίγο άλλα έτσι είναι αρκετές ιδέες)

Περιοχή
    Παντού

Προεπιλογή

θα πει κανείς την γνώμη του;

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

επειδη δεν νομιζω να απαντησει αλλος θα δοκιμασω εγω
    ναι περιμενεις τα 3 δευτερολεπτα να κανεις προσφοορα αλλα το συστημα δινει στο αντικειμενο επιπλεον χρονο 5 λεπτα νομιζω για να μπορουν και οι αλλοι πλειοδοτες να αντιδρασουν μετα την προσφορα σου αρα δεν τους σκοτωνεις στο τελος!
    αντικειμενα με 5 μαχητικη δυναμη περιεργο εγω θεωρουσα αχρηστα και αυτα που δινουν 500 ποσο μαλλον το 5 που προτεινης το σημαντικο στα αντικειμενα ειναι ποσο επιπλεον δυναμη περνει ο στρατος που εκπροσωπουν( σπαθη τευτονα ροπαλα σπαθια ιμπερατορις κτλ )... αν θελω να ξοδεψω για να εχω τουμπανο ηρωα στις αρχες περνω παπυρους!
    για να μπεις στις δημοπρασιες πρεπει να συμπληρωσεις χ αριθμο περιπετειων! οποταν εχεις και ολας καποια επιπεδα στον ηρωα

σε γενικες γραμμες εισαι αδειαβαστος ασχοληθου λιγο με το τραβιαν προς το παρων να παρεις μια ιδεα πως δουλευει και μετα κοπιασε με καποιες ιδεες μιας και δειχνης να το εχεις!

αυτα εντελως φιλικα

υ.γ θεωρο δυσκολο να απαντησει καποιος αλλος στο θεμα μιας και ειναι ακυρο περαν των ονοματων ειναι λαθος 100% σαν προταση!

Περιοχή
    Παντού

Προεπιλογή

έχεις δίκιο θέλει φτιάξιμο γιατί να πω κάτι ο σκοπός εδώ είναι να πλάσουμε την ιδέα και ο καθένας να βοήθησει στην βελτίωση αυτής της ιδέας οπότε είμαι ανοιχτός σε όλους να μου γράψουν εδώ στο ποστ το πως μπορούμε να την βελτιώσουμε την ιδέα αυτή εγώ το ποστ το 'χα σκεφτεί πιο περιπλοκο αλλά και πιο λογικό αλλά ξαναλέω είμαι ανοικτός σε προτάσεις αμα θέλεις και εσύ andreasapoel γράψε την γνώμη σου για την βελτιώση,και το 5μαχητική δύναμη θα μπορούσαμε να το κάτι για τις μονάδες στρατού

-παντα ανοικτός σε προτάσεις Τeos-

Παρόμοια Θέματα

1. Άλογα και δημοπρασίες
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-14, 14:54
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-04-12, 12:45
  3. Δημοπρασίες
    By ghennadii in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-12, 14:23